Description

ad

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Petra Musa, također se natjecala ovog vikenda, no samo za utakmicu. Prvog dana, jahala je LM test i sakupila 60, 293% te tako osvojila treće mjesto u utakmici! Drugog dana, po prvi put, okušala se u M testu sa kobilom Withney-Wendy te osvojila 59, 975%. zauzevši 4. mjesto u utakmici. Bravo Petra i Withney! :D

U kategoriji seniora, titulu prvakinje Hrvatske u toj kategoriji, po šesti put, odnijela je Iva Jurak Lukičić na Lancasteru. Titulu viceprvakinje odnijela je, također naša jahačica, Mija Brnić! Prvi dan, jašući Prix St-Georges test, Mija Brnić sakupila je ukupno 61, 053% i tako pobijedila utakmicu. Drugi dan osvojila je visokih 69, 025% te ponovo osvojila prvo mjesto u svojoj utakmici i zauzela drugo mjesto za prvenstvo Hrvatske. Bravo Mija! :) Iva Jurak, jahala je Intermediate I test te prvi dan osvojila 61,921% zauzevši 3. mjesto u utrakmici. Drugi dan, sakupila je ukupno visokih 69, 250% te zauzela 2. mjesto u utakmici te ponovo postala seniorskom prvakinjom Hrvatske! Čestitamo! :D

U kategorji mladih jahača, natjecale su se naše Vanda Ljolje i Dora Nestić. Prvi dan, Vanda Ljolje sakupila je 69,317% i pobijedila utakmicu, a drugi dan sa sjajnim ''freestyle'' nastupom 74, 825% te također dobila utakmicu. Vanda je tako obranila po treći put svoj naslov prvaka Hrvatske! Bravo Vanda!! Dora Nestić sa Blondie je prvi dan osvojila 55, 427%, a drugi dan uz zvukove 2CELLOsa osvojila 56, 850% te tako osvojila treće mjesto u utakmici i broncu za prvenstvo! Čestitamo!!

U kategoriji juniora, natjecale su se naše tri jahačice: Sara Ćosić, Laura Čuk i Hela Marinković. Sara Ćosić osvojila je naslov viceprvakinje! Prvi dan, osvojila je ukupno 62, 594% i zauzela drugo mjesto utakmici. Drugi dan, sjajnim nastupom na poznatu Coldplayevu Vivu la Vidu, osvojila je 65, 231% te ponovo zauzela drugo mjesto u utakmici te drugo mjesto za PH. Čestitamo Sara! :D Laura Čuk, na vrckavoj kobili Piani prvi dan nažalost nije uspjela preći prag. Iako više nije konkurirala za prvenstvo, drugi dan je jahala za utakmicu uz muziku. Hela Marinković također nije uspjela preći prag te je ispala iz konkurencije za prvaka juniora. Ipak, čestitamo i curama na njihovim nastupima i nadamo se da će sa svojim kobilama postići mnogo uspjeha. :D

Ovaj vikend, na zagrebačkom hipodromu, održalo se Prvenstvo Hrvatske za sve kategorije. Naše jahačice, ostvarile su odlične rezultate. Prvakinja Hrvatske u kategoriji za osobe s invaliditetom bila je naša Lada Požarić na koju smo posebno ponosni! Prvi dan je sakupila 55,176%, a drugi 53,700%. Za nagradu je dobila i hranu za konje koju će zasigurno dati svom Concordu koji joj je tako brižno i strpljivo pomogao da odjaši svoj test. :D BRAVO LADA!

Naše cure! 😃💪

Iva Jurak Lukičić je jučer u slobodnom programu uz muziku osvojila 63.042% i tako završila na 9. mjestu. Iako nije bila u plasmanu, Iva je odjahala turnir sa vrlo dobrim rezultatima i pružila veliki osjećaj ponosa cijelom K.K. Breza, njezinim prijateljima i cijelom hrvatskom konjičkom sportu! Bravo Iva! ❤️

Na startu je naša Iva! SRETNO!

Sara Ćosić i Georgina BDC - 30.6.2017.

Danas je održan prvi dan Balkan Dressage Championshipa u Zagrebu i naše jahačice zastupajući Hrvatsku su ostvarile sljedeće rezultate: u kategoriji Juniora: Ćosić Sara i Georgina 55.72% u kategoriji Seniora: Iva Jurak Lukičić i Lancaster 62.45% Mija Brnić i Lilly of the Valley 57.06%. Hrvatska je ekipno u kategoriji Seniora zauzela 5. mjesto, a tom plasmanu su pridonjele naše Iva i Mija! Sutra nas očekuje drugi dan turnira pa našim curama želimo puno sreće i uspjeha! Ulaz je i dalje slobodan pa ih slobodno dođite bodriti i uživati u ovom prekrasnom sportu!