Koffiebar in industrieel kader langs gekende fietsroute.
Een mobiel koffiehuis thv fietsknooppunt 66 te Noorderwijk. Een plekje te midden van het groen waar je heerlijk kan genieten van een kopje koffie met gebak
Uw drankenspecialist
Boulangerie-pâtisserie restant dans les traditions et le respect du produit tout en amenant une petite touche avant-gardiste.
Wij zijn gespecialiseerd in het verhandelen van aardappelen tussen landbouwers en de eindconsument. Van pootgoed tot consumptieaardappelen, ook voor export
Delphic Antiques & Interior is een gezellige zaak in het hartje van Mechelen met klassevolle antiquiteiten naar ieders beurs.
Chocolatier 't Huis De Meyer Wij vervaardigen huisgemaakte chocoladeproducten in ons eigen atelier.
Art Center
Impermo, een familiebedrijf gespecialiseerd in tegels, natuursteen en parket gelegen te Sint-Truiden, Wetteren, Antwerpen, Geel en Oostende
Voor ieder wat wils: heerlijk dineren of lunchen, een lekkere pannenkoek of huisbereid ijs, frisse smoothies, een hapje of snack na een lange fietstocht. In De Bosduif kan het allemaal, gezellig binnen of op ons prachtig vernieuwd terras.