Wij zijn een Eet- en praat café met een losse sfeer, vlugge bediening, prijs - kwaliteit gerechten Belgisch-Mexicaans en kind vriendelijk.
21, Place Georges Brugmann 1050 Ixelles (Bruxelles) Belgique 02-347.08.82
U kan bij ons terecht voor al uw schilder- en behangwerken, plaatsen vloerbedekking, raamdecoratie...
Elevage de berger belge malinois et tervueren issus des meilleures lignées de travail.
www.chmouscron.be
De ZomerZondagen zijn de jaarlijkse gratis zomeravondconcerten, georganiseerd door GC 't Blikveld onder het vlinderzeil aan de Krankhoeve in Bonheiden.
iBeauty is een online tool om je schoonheidssalon of kapperssalon beter en makkelijker te beheren. Je staat dichter bij je klanten, en boekt een enorme tijdswinst.
Dag moeder! Tijdens het EK-voetbal zullen alle wedstrijden van de Rode Duivels uitgezonden worden op een groot scherm aan de burcht te Herzele.
Dienstencentrum van de KCV, en huis van gebed, evangelisatie en ontmoeting.De ideale plaats voor uw weekends, (congres)dagen, vergaderingen, (school)bezinningen, overnachtingen, etc.
Our exhibition space does not aim to be an oasis. Our presentation is living like the world outside of the museum walls.