L'institut "Au Château" est une maison d'accueil qui reçoit des adultes en difficultés.
Du temps pour souffler...
FLEGADO tracht zorg op maat te bieden aan personen met een beperking met als doel de kwaliteit van leven van de gebruiker centraal te stellen.
Aditi vzw is een centrum voor advies, informatie en concrete ondersteuning op vlak van seksualiteit voor personen met een beperking en ouderen.
Vrije tijd met ondersteuning voor personen met een beperking.
In het DVC Heilig Hart verblijven 340 kinderen en volwassenen met een matig tot diep verstandelijke beperking.
Ondersteuning aan mensen met een beperking
Hamburgers Fajitas Burritos Pilons de poulets Tenders de poulets Salades Snack = mal bouffe ? On va vous prouver le contraire ! Livraison dispo
*Alle haarverzorgingen * Alle schoonheidsbehandelingen *Permanente Make up *... Op afspraak!
bouw
Kleinschalige hobbybrouwerij.
tijdens de week dagschotels te verkrijgen aan euro 11.90 van 12u tot 14u30!! dinsdag zijn we gesloten.
Nettoyage auto , moto ,4x4 , camionnette , ... Pose de cire Polissage ,... à domicile ou dans nos ateliers
borduren van allerlei
25 ans au service de l'humanitaire