Službena stranica Plivačkog kluba "Šibenik", kluba s tradicijom dužom od 65 godina. Upisujemo djecu od pet godina i starije u programe plivačke škole i plivačkog vrtića.

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

▣ Otvoreni su upisi u Školu plivanja za sezonu 2017./2018. Upisujemo djecu od 5 godina i starije u programe Plivačkog vrtića, Plivačke škole i Rekreativnog plivanja. ➡ Više informacija: https://www.pksibenik.com/ ➡ Online upisi: https://goo.gl/forms/LWf2RmtGKchieiQe2 Kontakt: 0913911234 - Danira Tepić 0913941234 - Antonija Vukičević

◾ JOŠ SMO AKTIVNI :) Polaznici ljetne plivačke škole i obuke neplivača polako usavršavaju svoje plivačke vještine 🏊

◾ Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine (dan 4.) I posljednjeg dana natjecanja plivači #pksibenik su se našli na postolju u pojedinačnim i ekipnim disciplinama. Martina Ševerdija isplivala je drugo juniorsko i 3. mlađe seniorsko vrijeme na 200 prsno! Robertu Vukičeviću je utrka na 100m slobodno donijela sva tri odličja: prvo mjesto u mlađe juniorskoj konkurenciji, srebro u juniorskoj i broncu u mlađe seniorskoj konkurenciji! I za kraj Mix Mid štafeta u disciplini 4 x 100 slobodno završila je na drugom mjestu i zasluženo osvojila srebro. Čestitamo svima!

Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine (dan 3.) 👉 Robert Vukičević najbrži je mlađi junior u Hrvatskoj u disciplini 200m leptir 🙌 👉 Muška štafeta 4x100 slobodno u juniorskoj konkurenciji otplivala je drugo najbrže vrijeme i osvojila srebrno odličje! U štafeti su nastupili: Robert Vukičević, Jerko Ćaleta, Stipe Bumber i Niko Perica! 👏👏

Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine (dan 2.) Ukupno 5 medalja 🎉🎉 Mlađi seniori: Ana Burazer 400 mješovito 3. mj. Juniori: Martina Ševerdija 400 mješovito 2. mj. Robert Vukičević 50 slobodno 3. mj. Ml. juniori: Robert Vukičević 50 slobodno 2. mj., 100 leptir 1. mj.

◼ Posljednje natjecateljske utrke imali su naši plivatonci ovog vikenda u Splitu na Prventsvu Dalmacije. Pojedinačne medalje osvojili su: Amanda Tanfara, Josip Bepo Srzić i Šimun Srzić. Muška štafeta u disciplini 4x50 slobodno u sastavu Josip Bepo Srzić, Mauro Galić, Matej Vukičević i Šimun Srzić osvojila je srebrnu medalju 🏆. Velika pohvala ide svu dicu koja su iskazala trud i zalaganje na treninzima i natjecanjima tijekom cijele sezone! Trenerice su jako ponosne na sve vas :)

◼ Prve pojedinačne i ekipne medalje za naše plivače 🙌 👏

◼ Još jedna sjajna utrka Roberta! S rezultatom 2:09.71 na 200m delfin doplivao je do 23. mjesta na Europskim igrama mladih (4. vrijeme u 2002. godištu). Čestitamo!! 👏👏

EYOF 2017 Robert Vukičević danas je imao prvi nastup na EYOF Győr 2017 i s isplivanim osobnim rekordom na 100m leptir, koji sad iznosi 57,67, zauzeo je 27, mjesto. Nastup možete pogledati na priloženom videu (staza 6). Sretni i ponosni s nestrpljenjem očekujemo nove nastupe našeg plivača! AJMO ROBIII!! 💪👊

◾ Završeno je Prvenstvo Hrvatske za kadete. U pojedinačnim disciplinama nastupili su Gabriela Roman, Dorotea Milić, Anamarija Vukičević, Vice Perica i Toni Slavica. Svoj doprinos dodale su Rafaela Protega i Lana Dubravica nastupima u ženskim Štafetama. Najuspješniji nastup na natjecanju imao je Vice Perica u disciplini 400 mješovito u kojoj je osvojio srebrenu medalju. Plasman među deset najbržih u pojedinačnim disciplinama ostvarili su svi naši plivači te tako pridonijeli u pozicioniranju na ljestvici uspješnosti klubova. Dečki su u muškoj konkurenciji zauzeli 8. mjesto s 296 bodova dok su cure zauzele 10. mjesto s 213.5 bodova u konkurenciji 31 kluba! Bravo za sve naše plivače!! 👏👏

◼ Tisuće kilometara u bazenu su iza nas, tisuće sklekova, čučnjeva, marinaca, podignutih utega... Kraj sezone donosi nam završne nastupe naših plivačica i plivača na prvenstvima Hrvatske, ali i na međunarodnim natjecanjima. Tko će gdje putovati možete provjeriti na našim internet stranicama, a mi im svima želimo dobru zabavu i puno brzine u bazenu 💪 #pksibenik