Čučkova ulica 7, Ptuj, Slovenia
Amateur Sports Team

Description

ad

Smo razvojno naravnan klub, katerega vodilo je doseganje vrhunskih rezultatov z domačim znanjem.

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Minuli vikend je v Novi Gorici potekal atletski pokal Slovenije v mnogobojih in naši atleti so spet blesteli, tako mlajši kot starejši . Pri članicah je ponovno blestela Maja Bedrač ,ki je prepričljivo zmagala. Žan Viher je osvojil zmago pri st.mladincih z lepim točkovnim izkupičkom,a žal Grega Pavlovič ostal brez odličja na 4.mestu. Pri ml.mladinkah je Sara Serdinšek prav tako ostala brez medalje in se uvrstila na 6.mesto. Tudi naši najmlajši so se odlicno borili med pionirkami u12 je 4.mesto zasedla Maja Kostanjevec, 7.mesto pa Zoja Sluga. Merc Marcel pa si je priboril bronasto medaljo med pionirji u12. Šeruga Sara je med pionirkami u14 zasedla odlično 5.mesto . ISKRENE ČESTITKE VSEM!

Pridružite se nam!!!

Priprave Makarska 2017

Čestitke Veronika!!!!

4.2. je v Celju potekalo PS za mladince/ke kjer sta uspešno tekmovala tudi člana AK Ptuj. Grega Pavlovič si je z osebnim rekordom 7.00s pritekel srebrno medaljo. Maja Bedrač pa si je v uvodu, prav tako z osebnim rekordom 8.72s, v teku na 60m z ovirami pritekla zmago, katero je dosegla tudi v skoku v daljino, kjer pa po dolgem času ni presegla 6m in je pristala pri 598cm. Iskrene čestitke.

Nagrajenci iz AK Ptuj na podelitvi Športnik leta MO Ptuj za leto 2016.

Timeline Photos

Vljudno vabljeni!!!

Atletska zveza Slovenije

Bravo Maja!!!!

Čestitke!!👏🏻

EP #Amsterdam2016 nov DRŽAVNI REKORD! Veronika Domjan rekordno v metu diska - z rezultatom 60,11 in 6. mestom v skupini pa napreduje v finale! Aplavz!! #SloAtletika

2.7.2016 je v Srbiji potekalo Balkansko prvenstvo za mlajše mladince in mladinke. Nastopila sta tudi dva naša atleta. Maja Bedrač je v skoku daljino zasedla 1.mesto z odličnim rezultatom 636cm in s tem tudi izboljšala državni rekord v kategoriji U18. Ta rezultat je tudi trenutno najboljši rezultat v omenjeni kategoriji na svetu ter odlična popotnica na bližajoče se Evropsko prvenstvo v Gruziji. Žan Viher je osvojil odlično 4.mesto na 110m ovire z rezultatom 14,52s. V teku, ki je bil zelo enakovreden, mu je malenkost zmanjkalo do medalje. Tudi Žan je med potniki na Evropsko prvenstvo za ml. mladince. ČESTITKE !!

Včeraj je v Slovenski Bistrici potekal 16.mednarodni atletski miting. Naši atleti seveda niso smeli manjkati. Žan Viher je tokrat iz štartnega bloka sinkovito odrinil in naredil normo za Tibisi (Gruzija) 14.55s. Maja Bedrač prav tako odlična z 2.mestom in preskočenimi 614cm. Veronika Domjan spet izvrstna saj je disk vrgla kar 58.60m. Nastopili so tudi: Aljaž Brlek, Grega Pavlovič, Kristjan Čeh, Jurček Korpič Lesjak, Miha Kovač, Sara Serdinšek, Dona Ferš, Marko Džankič, Turk Tina, Domjan Doroteja in Niki Kir. Čestitamo !