info@nkproteus.si Nogometni klub Proteus Postojna

info@nkproteus.si

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Praznik nogometa v Postojni 2. mednarodni nogometni turnir NK Proteus za pokal No+vello NK Proteus-Postojna je v mesecu februarju (3. in 4. 2. ter 10. 2. 2018) organiziral 2. mednarodni nogometni turnir NK Proteus za pokal No+vello. Turnirja so se udeležile ekipe selekcij U7, U9, U11, U13 in U15. V treh dneh so gostili 65 ekip oz. preko 600 mladih nogometašev. V goste so poleg domačih ekip povabili tudi ekipe iz Hrvaške, Bosne in Hercegovine ter Avstrije. Mladi nogometaši so zbrano občinstvo navduševali z izjemno igro, številnimi zanimivimi akcijami ter svojo borbenostjo in vztrajnostjo. Na zasneženo soboto, 3. 2. 2018, so se v nogometnem znanju pomerile ekipe selekcije U11. 1. mesto je osvojila ekipa MNK Izola, 2. mesto je zasedel NK Bravo, 3. mesto je pripadlo NK Proteus Rdeči, 4. mesto pa si je priborilo DMN Gorica. Poleg pokalov za prva štiri mesta so bili podeljeni tudi pokali in praktične nagrade za najboljšega igralca, strelca in vratarja. Le-te je podelil postojnski župan Igor Marentič. V selekciji U11 je bil naj igralec Nik Šonc iz NK Bravo, naj strelec je bil Bine Valič iz DMN Gorica in naj vratar Luka Sedmak iz MNK Izola. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1750089771713768.1073741844.1147288968660521&type=1&l=346d718479 V popoldanskem delu so se turnirja udeležile 4. veteranske ekipe – dve domači ekipi NK Proteus, NK Korte in ekipa Dalja iz okolice Novigrada. Gospodje so prikazali odlično in atraktivno igro. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1750157758373636.1073741845.1147288968660521&type=1&l=ac92221b9c V nedeljo, 4. 2. 2018, so v dopoldanskem času tekmovale ekipe selekcije U13. Nagrade je ekipam podelil predsednik Športne zveze g. Marjan Nagode. 1. mesto je osvojila ekipa NK Proteus Rdeči, 2. mesto je zasedel NK Gorica, 3. mesto je pripadlo NK Vipava Ajdovščina, 4. mesto pa si je priboril NK Tabor Sežana. V selekciji U13 je bil naj igralec Matjaž Veber iz NK Proteus Rdeči, naj strelec je bil Lan Constantini iz NK Gorica in naj vratar Žan Trivunčević iz NK Proteus Rdeči. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1765085386880873.1073741847.1147288968660521&type=1&l=7026351ac7 Nedeljsko popoldne je bil rezervirano za ekipe selekcije U15. Najuspešnejšim ekipam in nogometašem je nagrade podelil predsednik Športne zveze g. Marjan Nagode. 1. mesto je osvojila ekipa NK Jadran Železničar, 2. mesto je zasedel NK Škofja Loka, 3. mesto je pripadlo ONŠ Golgeter Hajdina, 4. mesto pa si je priboril NK Proteus. V selekciji U15 je bil naj igralec Jure Gec iz NK Jadran Železničar, naj strelec je bil Martin Podobnik iz NK Škofja Loka in naj vratar Tibor Zupančič iz ONŠ Golgeter Hajdina. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1765090963546982.1073741848.1147288968660521&type=1&l=c98f59ca77 Pustna sobota, 10. 2. 2018, je bila namenjena ekipam selekcij U7 in U9. Najmlajši nogometaši so znanje prikazali v dopoldanskem času. Bili so deležni številnih spodbud in aplavza s strani gledalcev. Najboljšim štirim ekipam je pokale podelil predsednik NK Proteus-Postojna g. Iztok Veber. 1. mesto je osvojila ekipa NK Olimpija Beli, 2. mesto je zasedel NK Proteus Rdeči, 3. mesto je pripadlo NK Olimpija Zeleni, 4. mesto pa si je priboril NK Proteus Črni. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1754174454638633.1073741846.1147288968660521&type=1&l=562424df69 Najmočnejša selekcija 2. mednarodnega turnirja pa je bila selekcija U9. Nogometaši te selekcije so prikazali izjemen nogomet. Nagrade je ekipam podelil tajnik NK Proteus-Postojna g. Ivan Vorotnjak. 1. mesto je osvojila ekipa HNK Rijeka Bijeli, 2. mesto je zasedel NK Domžale, 3. mesto je pripadlo HNK Rijeka Plavi, 4. mesto pa si je priboril NK Primorje. V selekciji U9 je bil naj igralec Ivano Cvitanović iz HNK Rijeka Plavi, naj strelec je bil Leon Šerif iz HNK Rijeka Bijeli in naj vratar Nik Deisinger iz NK Domžale. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1765097130213032.1073741849.1147288968660521&type=1&l=e13e4fdcc4 Ob tej priložnosti se klub zahvaljuje vsem sponzorjem (No+vello Nova Gorica d. o. o., Občina Postojna, Studio Proteus, Športna zveza Postojna, Koča Mladika, Linas d. o. o., Mi Oskrba d. o. o., Pekarna Jure-Vopex d. o. o., Kavarna Cappuccino, Radio 94, Pivka Perutninarstvo, Pizzerija Čuk, Pizzerija Minutka, Pekarna Dan in Noč, Družina Marinčič, Avio Pub, Gostilnica na gradu Prestranek, Bistro Ma'lca, Ekološka kmetija Premrl, ProVeb s. p., Sport Bar, Gostilna ob Kaminu, Pekarna Pivka), ki so s finančno ali materialno donacijo omogočili, da je bil 2. mednarodni turnir NK Proteus res nekaj posebnega. Posebna zahvala gre tudi staršem in vsem ostalim prostovoljcem, ki so kakorkoli pripomogli k temu prazniku nogometa. Naj napisano zaključimo z mislijo: Za vsakim uspešnim dnevom stojijo pozitivne misli, malo sreče in zadovoljni ljudje. Mateja Veber, članica UO NK Proteus-Postojna

V nedeljo, 18. 2. 2018, so vse tri naše ekipe nastopale in nabirale izkušnje na zimski ligi v Radomljah. Mešana ekipa NK Proteus Rakek U13 je odigrala derbi tekmo proti domačinom, ki se je po izjemnem boju končala z izidom 1:1. Čestitke fantom in trenerjem vseh selekcij za prikazano igro in borbenost. Rezultate lahko spremljate na http://nk-radomlje.si/zimska-liga-2/ Brcaj z nami!!!

Drugi del prispevka Studia Proteus o 2. mednarodnem turnirju NK Proteus za pokal No+vello, kjer so svoja stališča predstavili starši, otroci in trener. Brcaj z NK Proteus!!! https://www.youtube.com/watch?v=5grTgdtycHk&feature=share

Tudi na uradni strani HNK Rijeka poročajo o našem turnirju. Zahvala jim še enkrat, da so nas obiskali in tudi obljubili, da se vrnejo drugo leto k nam. Dogovorjeno je tudi, da jih nekaj naših selekcij obišče spomladi na Rujevici. Brcaj z NK Proteus!!! http://www.nk-rijeka.hr/vijest/morcici-rijeke-osvojili-prvo-i-trece-mjesto-na-turniru-u-postojni/

Zadnja tekma, ki se je odvila na 2. mednarodnem turnirju NK Proteus za pokal No+vello je potekala med ekipama NK Proteus Rdeči Mame in NK Proteus Rdeči Ati. Tekmo je sodil sodnik Haris Mušić. Tekma je bila izredno zanimiva in napeta, saj je občinstvo lahko videlo nekaj izrednih akcij, nekaj barvnih kartonov in veliko vztrajnosti. Po izvajanju kazenskih strelov je šel pokal v roke ekipe NK Proteus Rdeči Mame. Trenutno so na 'zalogi' fotografije, posnetek prilepimo v kratkem.

Zahvala staršem! 2. mednarodni turnir NK Proteus za pokal No+vello smo na pustno soboto, 10. 2. 2018 uspešno pripeljali do konca. Organizacija in izvedba turnirja je bila zelo zahtevna. Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo vsem staršem in ostalim, ki so na kakršenkoli način sodelovali in pomagali pri organizaciji ter izpeljavi turnirja. Naj napisano zaključimo z mislijo: Za vsakim uspešnim dnevom stojijo pozitivne misli, malo sreče in zadovoljni ljudje. Iskrena vam hvala. UO NK Proteus-Postojna

Zahvala sponzorjem! Spodaj naštetim sponzorjem izrekamo iskreno zahvalo za finančno ali materialno donacijo s katero so nam omogočili, da je bil naš 2. mednarodni nogometni turnir NK Proteus nekaj posebnega. Hvala vam. Brez vas, nam ne bi uspelo. Iztok Veber, predsednik NK Proteus-Postojna Generalni sponzor: No+vello Nova Gorica d.o.o. Ostali sponzorji: Občina Postojna Studio Proteus Športna zveza Postojna Koča Mladika Linas d.o.o. Mi Oskrba d.o.o. Pekarna Jure-Vopex d.o.o. Kavarna Cappuccino Radio 94 Pivka Perutninarstvo Pizzerija Čuk Pizzerija Minutka Pekarna Dan in Noč Družina Marinčič Avio Pub Gostilnica na gradu Prestranek Bistro Ma'lca Ekološka kmetija Premrl ProVeb s.p. Sport Bar Gostilna ob Kaminu Pekarna Pivka.

Prispevek Studia Proteus o 2. mednarodnem nogometnem turnirju za pokal No+vello. https://www.youtube.com/watch?v=0owxbmKKUIE&feature=share

2. Mednarodni nogometni turnir NK Proteus 2018 za pokal NO+VELLO Nova Gorica! Finaleee: NK Domžale : HNK Rijeka Beli Brcaj!!

Za tretje mesto!! ND Primorje : HNK Rijeka Plavi

Četrtfinale: ND Primorje : ND Bistrc - 1:0 HNK Rijeka Beli : NK Jesenice - 5:2 NK Halubjan : HNK Rijeka Plavi - 0:3 FCWR Nudorf : NK Domžale - 0:3 Sledi polfinale in finale za selekcije U-9. Vabljeni v Športno dvorano OŠ Antona Globočnika na ogled!! Vabljeni!! Brcaj z NK Proteus!