ad

Druga edycja maratonu rowerowego w Koronowie. Ci co byli na pierwszej edycji wiedzą, że warto. Pozostałych zapraszamy, bo będzie jeszcze ciekawiej!!!

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

STATYSTYKI Ilość zawodników na poszczególnych dystansach, zapłaconych, wystartowanych, ukończonych Rodzinny Numerów -:121 Wystartowało : 95 Nie ukończyło : 2 Na wynikach : 92 Średni: Numerów : 534 Wystartowało : 444 Nie ukończyło : 13 Na wynikach : 431 Długi: Numerów: 89 Wystartowało : 76 Nie ukończyło : 5 Na wynikach : 71 Puchar Numerów - 4 Wystartowało : 4 Nie ukończyło : 0 Na wynikach : 4

Osoby, które wygrały kupon rabatowy do sklepu Storm Store, ze względu na chwilowy brak dostępu do sklepu internetowego, proszone są o kontak mailowy z właścicielem sklepu: info@stormstore.pl

UWAGA WOLONTARIUSZE !!! W środę 10 maja,= o godzinie 17:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koronowie , wejście od ul. Farnej, odbędzie się spotkanie podsumowujące Wasz udziałw Syngenta Koronowo Challenge - zapraszamy i dziękujemy za pomoc.

Po dyskwalifikacji 1 z zawodniczek zmieniło się całkowicie podium w kategorii kobiet K3 1 miejsce - BIELIŃSKA HANNA 2 miejsce - BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA JOANNA 3 miejsce - LUSTIG JOANNA GRATULJEMY !!!

Są zdjęcia dla Was wszystkich! i to za darmo!

Info dla osób, które pisały, że ktoś skracał trasę w Grabinie. Mówiłem, że mamy zdjęcie:-) ale ta osoba i tak nie została sklasyfikowana, najprawdopodobniej defekt i dlatego skrót trasy, ale dzięki za czujność! Wszystkie takie sygnały weryfikujemy