Strona klubu sportowego BKS Concordia Knurów

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Timeline Photos

BKS Concordia Knurów rozpoczyna treningi po przerwie wakacyjnej dnia 22.08.2016r o godzinie 17.00 zawodników jak i chętną młodzież do uprawiania szermierki na pięści zapraszamy do hali sportowej w Knurowie – Szczygłowicach

Od 9 czerwca do 12 czerwca2016r w Rybniku obywał się XI B.T.B o Czarne diamenty w kategorii wekowej junior 75kg. BKS Reprezentował Piotr Kalisz który w swej kategorii okazał się nie pokonany w półfinale na skutek walkowera pokonał zawodnika z ostrawy Daniela Mikuśća walce finałowej zwyciężył jednogłośnie na punkty 3:0 Philip Kovacs Australia.

BKS Concordia Knurów . XI M.M.im.L. Błażyńskiego

Prezentujemy walkę pokazową Oliwiera Zamojskiego i finał Piotra Kalisza na XI Międzynarodowym Memoriale im. Leszka Błażyńskiego Bytom 29.05.2016r <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gn1cTv6gdzc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Photos from BKS Concordia Knurów's post

W Bytomiu już po raz 11 odbył się Międzynarodowy Memoriał im.Leszka Błażyńskiego do turniej zgłoszono zawodników z Polski Niemiec, Ukrainy, Ałstri, Rosji w Bytomiu nie zabrakło również zawodników BKS-u Concordii Knurów trener Bogdan Danielak zgłosił dwóch zawodników w kategorii młodzik Oliwer Zamojski zremisował swój pojedynek natomiast w kat.75kg junior Piotr Kalisz w pojedynku półfinałowym pokonał jednogłośnie na punkty 3:0 Furkkana Kilic Niemcy w walce finałowej zwyciężył 2:1 z Łukaszem Szczepaniakiem Dąbrowa Górnicza

Zwycięstwo Oliwera Zamojskiego w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik 9-04-2016r

Zmarł Henryk Średnicki wielka postać Polskiego Boksy

Piotrek Kalisz kat75kg Brązowym medalista I.M.P.Juniorów w boksie na rok02016r należy zaznaczyć że werdykt pojedynku półfinałowego był dyskusyjny zdanie wielu obserwatorów tego pojedynku weredyk powinien być odwrotny

MATEUSZ PODGÓRCZYK I PIOTR KALISZ w Półfinałach I.M.P J. w Boksie Mateusz Podgórczyk w kat.49kg 1/8 finału pokonał na punkty 3:0 Cezarego Lasko (Bere Boxng Lublin) zapewniając sobie już brązowy medal natomiast Piotr Kalisz kat.75kg 1/8 finału pokonał po bardzo zaciętym pojedynku Damiana Pokuse (Widzew Łódź) w sobotę wystąpią w półfinałach