ul Św. Huberta 4, Augustówek, Poland
Sports venue

Description

ad

Profesjonalny Ośrodek Jeździecki Położony w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, zaledwie 30 km od centrum Warszawy, koło miejscowości Czosnów.

To jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków jeździeckich w Polsce: ogromna kryta ujeżdżalnia, kryty i oświetlony lonżownik, kryta, oświetlona wyposażona w automatyczną zmianę kierunku i prędkości karuzela, wewnętrzna myjka z ciepłą wodą, solarium.

Dwa place do jazdy z profesjonalnym podłożem, parcour, czworobok, trawiaste padoki, a to wszystko uzupełnione nieograniczonymi możliwościami przejażdżek po pięknym terenie Puszczy Kampinoskiej.

No i oczywiście przytulna sala kominkowa, wyposażone kuchnia i pokoje do dyspozycji pensjonariuszy, wiata na grill i ognisko.

A przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera stworzona przez prawdziwych miłośników koni i jeździectwa :)

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Equi Event

Rozmowy z organizatorami i uczestnikami CDI BAJARDO 2016 :) z Aleksandra Szulc Katarzyna Milczarek Morgan Barbançon Mestre Marcin Woldański Ola Strzeszewska #cdibajardo SKJ Bajardo

CDI BAJARDO 2016

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego CDI BAJARDO 2016 #cdibajardo :)

Na skokowych Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza wystartowały dwie nasze reprezentantki - obie w kategorii młodych jeźdźców. I obie spisały się doskonale! Natalia Gierszewska i Clandor ukończyli mistrzostwa zdobywając złoty medal (jako jedyna para nie zaliczyli ani jednego błędu przez 3 dni!), a Monika Balcer i Al Awar ukończyli na bardzo dobrym 5 miejscu, Gratulujemy!

Natalia Gierszewska i Clandor podczas finału Mazovia Equi Cup. Dzięki równej i bezbłędnej jeździe przez cały cykl zajęli świetne drugie miejsce. Gratulujemy! https://youtu.be/s9rkjMtPKts

W dniach 8-9 października Equi Event organizuje w SKJ Bajardo szkolenie z Katarzyna Milczarek. Klinika jest zamknięta dla publiczności. SKJ Bajardo będzie miało przyjemność gościć Panią Katarzynę Milczarek regularnie:)

Nasi zawodnicy wykazali się rewelacyjną formą na Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w ujeżdżeniu! W kategorii Młodych jeźdźców zajęli pierwsze (Julia Szymańska i Winterkonig), drugie (Magda Kowaluk i All you need) oraz siódme miejsce (Natalia Cichecka i Mister Corde). W seniorach druga była Agnieszka Wiśniewska i Tara, a ósme Maria Sotek i Ajanos Star oraz Domina. Natomiast w Pucharze Warszawy i Mazowsza w klasie CC drugie miejsce zajęła Agata Milnerowicz i Ace Ventura, a trzecie Marcin Woldański i Farolero. Gratulujemy!

LIVESTREAM Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu – Dressage.pl

Zapraszamy do oglądania na żywo relacji z MP i CDI-W!

Polski Związek Jeździecki

W SKJ Bajardo trwają Mistrzostwa Polski oraz Zawody Międzynarodowe w Ujeżdżeniu! #cdibajardo

Wolne boksy w stajni Bajardo, zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, tel. 604 756 657.

DRESSAGE.pl

Agnieszka Wiśniewska i Tara znowu niepokonane w Solcu Kujawskim! Tym razem w C4, czyli programie dowolnym z muzyką.

DRESSAGE.pl

DRESSAGE.pl

Ponownie dobre wieści z Solca Kujawskiego! Marcin Woldański i Ajanos z bardzo dobrym wynikiem w CS1, a Agnieszka Wiśniewska i Tara ponownie zwycięstwo, tym razem w konkursie C3!