Top Local Places

Regnebua

Storvegen 39, Trysil, Norway
Business services
ad

Description

Velkommen til oss på Regnebua AS.
Vi er et Autorisert regnskapsbyrå midt i sentrum i Trysil.
Ta kontakt for en uforpliktende prat!
Www.regnebua.no Kontakt oss!

Sentralbord: 62449900

Ola Rundfloen (Daglig leder)
telefon 62449905
ola@regnebua.no

Heidi Holmseth
telefon 62449900
heidi@regnebua.no

Arnfinn Blixt
telefon 62449902
arnfinn@regnebua.no

Linn Rundfloen
telefon 62449903
linn@regnebua.no

Margrete Lund
telefon 62449904
margrete@regnebua.no

Andi E. Aastad
telefon 62449906
andi@regnebua.no

Mette Kjølstad
telefon 62449907
mette@regnebua.no

CONTACT

Opening Hours

Monday
08:00 - 16:00
Tuesday
08:00 - 16:00
Wednesday
08:00 - 16:00
Thursday
08:00 - 16:00
Friday
08:00 - 16:00

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Timeline Photos

Reiselivet informerer i denne ukes Trysil-Posten. Der står det at serveringsstedene er opptatt av å bruke lokale underleverandører, deriblant står Regnebua oppført! Vi er glade for at mange av Trysils serveringssteder bruker oss som sin regnskapsfører! Fortsatt god helg!

Timeline Photos
facebook.com

Photos from Regnebua's post

HURRA!!🎉 Enda en stor dag her på Regnebua. Idag var det Kenneth Hansen sin tur til å få autorisasjon som regnskapsfører! 😃Nå er 6 av 9 hos oss autorisert og to er inne i praksisperiode for å oppnå autorisasjon!

Photos from Regnebua's post
facebook.com

Mobile Uploads

Hurra! Idag er en stor dag. Linn Rundfloen har nemlig fått sin Autorisasjon som regnskapsfører🎉🌟

Mobile Uploads
facebook.com

Mobile Uploads

Her er vår nye medarbeider Ida Solvang! Vi ønsker henne velkommen til oss

Mobile Uploads
facebook.com

Mobile Uploads

Vi ønsker vår nye medarbeider Ole Edvardsen velkommen til oss!

Mobile Uploads
facebook.com