Top Local Places

ÖZEL BAŞKENT HASTANESİ

Yavuz Konnolu Sokak, No:7, Lefkosa, Cyprus
Hospital/clinic
ad

Description

Lefkoşa'nın ilk modern ve özel hastanesi

#GünlükSağlıkBilginiz Hastanemizin temeli 1996 yılına dayanır. 1996 yılında KKTC'de ilk modern cerrahi kliniği bu binada hizmete girmiştir. Ancak değişen şartlarda sağlıkta hizmetlerimizi daha da genişletmek amacıyla değişik branşları da aramıza alarak 2002 yıllında hastanemizi hizmete soktuk. Özel Başkent Hastanesi adı altında hastanemiz, bugün yirmi yatak kapasitesine ulaşmıştır. Modern hasta yatakları ile donanmış tek kişlik, çift kişilik ve 3 kişilik oda seçenekleri ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz. İki  ameliyathanesi bulunan hastanemizde cerrahi ameliyatlar başarı ile uygulamaktadır.

Hastanemizde genel cerrahi, laparaskopik cerrahi, artroskopik diz cerrahisi,  ortopedik travma cerrahisi, çocuk cerrahisi, kadın doğum ameliyatları, plastik- rekonstrüktif cerrahi, kulak burun boğaz cerrahisi, cildiye hastalıkları ile ilgili koter operasyonları başarı ile uygulanmaktadır. Ayrıca çağımızın yeni tedavi yöntemi olan OZON tedavisi , ortepedi ve travmatoloji uzmanımız tarafından 2005 yılından beridir uygulanmaktadır. Özel yardıma muhtaç çocuklar için hastanemizde uzman danışman himayelerinde yatılı hizmet verilmektedir.

KKTC'nin ilk özel Endoskopik merkezi hastanemizde 20 yıldan beri hizmet vermektedir. Sindirim sistemi hastalıklarında bütün dünyada kullanılan en gelişmiş Olympus marka Gastroskopi , Kolonoskopi, Rektoskopi cihazları uzman doktorlar tarafından kullanılmaktadır.


Kanser hastalığının erken teşhis ve tedavisinde gerekli olan tarama yöntemi de hastanemizde uzman hekimler tarafından yapılmaktadır. Özellikle meme ve rahim kanserlerinin erken teşhisine yönelik gerekli olan mamografi, ultrasaound, biopsi teknikleri kullanılmaktadır. Special New Year Deals From Başkent Hospital Laser Center! Laser Epilation Deals with...Hızlı, güvenli ve kalıcı bir yöntem ile istenmeyen tüylerinizden sonsuza kadar kurtulmak artık çok kolay!
Başkent Hastanesi Başkent Lazer Merkezi’nde kullanılan Alexandrite Candela lazer cihazı ile sizi rahatsız eden istenmeyen tüyleriniz tarihe karışacak!
Deneyimli personel ve gerektiğinde Dermatoloji Uzmanı danışmanlığında yapılan uygulamalar ile kaliteli hizmetin farkına varacaksınız!
Başkent Hastanesi Başkent Lazer Merkezinin modern cihazları ile temiz ortamında yapılan uygulamalar sizi sonsuza kadar pürüzsüz bir cilde kavuşturacak!
Siz de Başkent Hastanesi Başkent Lazer Merkezinin sunduğu kalıcı çözümü deneyin, bu fırsatı hemen yakalayın!
Bu fırsattan ancak www.firsatkibris.com üzerinden fırsat çeki satın aldığınız takdirde faydalanabilirsiniz. #baskenthastanesiSpecial New Year Deals From Başkent Hospital Laser Center! Laser Epilation Deals with Alexandrite Candela Gentle Lase Pro at is Starting from 100TL!
5 Sessions of Armpit Laser is for 100TL Instead of 350TL!
5 Sessions of Bikini Zone Laser is for 200TL Instead of 600TL!

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Timeline Photos

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

Saygıyla anıyoruz. 🎗🕰🇹🇷 #atatürk #10kasım

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun

Timeline Photos
facebook.com

Mobile Uploads

Mobile Uploads
facebook.com

facebook.com

Sağlıklı, sevdiklerinizle birlikte bir bayram dileriz. ÖZEL BAŞKENT HASTANESİ +90 (392) 223 66 95 - 223 65 88 info@ozelbaskenthastanesi.com http://www.ozelbaskenthastanesi.com/

Sağlıklı, sevdiklerinizle birlikte bir bayram dileriz.

ÖZEL BAŞKENT HASTANESİ

+90 (392) 223 66 95 - 223 65 88

info@ozelbaskenthastanesi.com 

http://www.ozelbaskenthastanesi.com/
facebook.com

facebook.com

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu; Regaip Kandili mübarek olsun.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu; Regaip Kandili mübarek olsun.
facebook.com

Su deyip geçmeyin!

Su deyip geçmeyin!
facebook.com

Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun

Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun
facebook.com

PICTURES BY OTHER USERS ON INSTAGRAM

baskenthastanesiiyibayramlar,baskenthastanesi,lefkoşa,eidmubarak,bayram,ramadan,bairam,sağlık,health,eid,kktc,ramazan

Sağlıklı bayramlar dileriz. 🌙🍬🚑 #iyibayramlar #eidmubarak #eid #bayram #sağlık #health #ramazan #ramadan #bairam #baskenthastanesi #lefkoşa #kktc

iyibayramlar,baskenthastanesi,lefkoşa,eidmubarak,bayram,ramadan,bairam,sağlık,health,eid,kktc,ramazan
@baskenthastanesi, instagram.com