Description

ad

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Mark obranio Zlato na Grand Prix Croatia, naš ciciban Jan brončani !!! Na jednom od največih i najpresitžnijih turnira u Europi, sa 1800 prijavljenih sportašica i sportaša iz 23 države, Mark Fileš obranio je zlato i osvojio turnir treći puta. Ponosni smo na Marka, jer je u tako brojnoj i jakoj konkurenciji sve pobjede ostvario uvjerljivo. U konkureniji cicibana, naš najmlađi natjecatelj Jan Kunak Koršić ostvario je odlično treće mjesto. Bravo dečki!

MARK OSVOJIO 2 ZLATA NA HUNGARIAN TATAMI CUP 2017!!! Mark Fileš, treću godinu zaredom, osvojio je Hungarian Tatami Cup u Budimpešti. Zlato je osvojio u dvije službene kategorije, svojoj i u starijoj. Sve pobjede ostvario je sa maksimalnih 5:0, bez izgubljene zastavice;) Bravo Champ!!!

NIKO KUTLE zlatni na Ljubljana Open 2017! U subotu 18.11.2017. naši natjecatelji početnici nastupili su prvi puta na međunarodnom natjecanju izvan Republike Hrvatske. Svi natjecatelji su nastupili u neslužbenim kategorijama "Kata"u kojima su pokazali odlične izvedbe. Najbolji učinak ostvario je Niko Kutle koji je upisao sve pobjede i osvojio svoju prvu zlatnu medalju. Bravo Niko!

Mark Fileš srebrni na 1. Balkanskom školskom prvenstvu! Od 10.11. do 12.11.2017. održano je 1. Balkansko prvenstvo za škole u Novom Sadu. Mark je dominirao u svojoj kategoriji sa četiri uvjerljive pobjede (5:0, 5:0, 4:1 i 5:0), da bi u finalu ostao korak do zlata izgubivši od predstavnika Makedonije (2:3). Čestitke Marku na velikom uspijehu ne samo za klub već i Hrvatsku. Bravo Mark!

Zlato na 17th International karate turniru "Croatia Open” !!! Mark Fileš osvojio je zlato na jednom od najvećih europskih karate turnira, gdje je sudjelovalo više od 1700 natjecatelja iz 29 zemalja i 6 kontinenata. Do pobjede je došao kroz pet kola, pobjedivši odličnog Tarika Salkića u finalu izvodivši majstorsku katu Gojushiho Sho. Nakon gotovo nestvarne prošlogodišnje sezone, nove pobjede, prvenstveno ova i prošlotjedna pobjeda u Beču, govore nam da se Mark odlično snašao ulaskom u novu dobnu kategoriju. Bravo Champ!

Mark Fileš obranio zlato na International VIENNA OPEN 2017.!!! 🏆 U subotu 23.09.2017. održan je 17. Vienna Open na kojem je nastupio Mark Fileš u katama i borbama. Kroz 5 kola u katama Mark u finalu potvrđuje svoju kvalitetu i osvaja zlato drugu godinu zaredom. Na popodnevnom rasporedu su bile borbe u kojima tijesno gubi u finalu (0:1) te osvaja srebro. Čestitke Marku!!!

KARLOVAC OPEN U subotu 15.09.2017. Održan je 14.Karlovac Open na kojem su nastupili i naši natjecatelji od cicibani do kadeta. KATE: Jan Kunak Koršić Cicibani - 1.mj. Jan Kunak Koršić. ml.uč."B" - 1.mj. Tadija Vinko Jurlina ml.uč."B" -2.mj. Mark Fileš. Učenici. -1.mj. Dominik Pervan. Ml.kadeti -3.mj. U katama je nastupio i Jan Račić koji je ostao korak do medalje. BORBE: Axel Adam Dubravčić ml.kad.- 2.mj. Matej Vnučec. Kadeti - 3.mj. U borbama su još nastupili Lovro Vrbat i Tvrtko Josip Jakšić i Mark Fileš koji su pružili odlične borbe te ostali također korak do medalje. Čestitke svima na odličnim izvedbama i borbama!

6. ZAGREB KARATE CUP U subotu 09.09.2017. održan je 6. Zagreb karate cup u organizaciji Zagrebačkog karate Saveza. Naši natjecatelji su ostvarili vrlo dobar uspijeh na početku sezone. KATE: Niko Kutle. - cicibani 2. mjesto Jan Kuna Koršić - cicibani 3. mjesto Mark Fileš. - učenici 2. mjesto U neslužbenim "B" kategorijama Jan Račić. - učenici 1. mjesto Dominik Pervan - ml.kad 2. mjesto Na natjecanju su još nastupili Tadija Vinko Jurlina u katama, Lovro Vrbat, Axel Adam Dubravčić, Matej Vnučec i Luka Pervan u borbama. Čestitke svima osvajačima i nadamo se uspješnoj nadolazećoj sezoni!

PRVENSTVO UČENIKA ZAGREBAČKIH OŠ i SŠ! U nedjelju 11.06.2017. održano je Prvenstvo učenika Zagrebačkih OŠ i SŠ u katama i borbama na kojem su nastupili i naši članovi te ostvarili odlične rezultate. KATE: TADIJA VINKO JURLINA-1.razred.-1mj MARK FILEŠ - 3.razred.-1mj JAN KUNAK KORŠIĆ- 1.razred.-2mj NIKO KUTLE- 1.razred.-3mj BORBE: AXEL A. DUBRAVČIĆ- 5.razred- 2mj IVAN ZAJEC - 4.razred- 3mj. Nastupili su još Jan Račić, Dominik Pervan, Lovro Vrbat, Dora Savić i Luka Pervan. Čestitke svim osvajačima medalja!!!

ZAVRŠENA ZAGREBAČKA KARATE LIGA 2016/17! U nedjelju 04.06.2017. održano je posljednje 4. kolo Zagrebačke karate lige na kojoj su naši natjecatelji kroz godinu osvajali bodove i na kraju napravili odlične rezultate. Mark Fileš nastupio je u ml.učenicima kate "A" kategorija u kojoj je kroz cijelu godinu bio vodeći i na kraju zadržao prvo mjesto na ljestvici. U borbama Zagrebačke karate lige 2016/17 u kategoriji ml.učenici Mark Fileš je zauzeo prvu poziciju a Lovro Vrbat treću. Jan Kunak Koršić i Tadija Vinko Jurlina nastupili su prvi puta u cicibanima kate "B" kategorija gdje su pokazali odličan rad kroz godinu. Jan je kroz cijelu godinu držao prvu poziciju i zadržao prvo mjesto dok je Tadija u zadnjem kolu došao do treće pozicije. U kategoriji ml.učenici kate "B" kategorija nastupili su Jan Račić i Lovro Vrbat. Jan je zauzeo 6.mjesto, a Lovro 8.mjesto. U kategoriji ml.kadeti kate "B" kategorija nastupio je Dominik Pervan koji je zauzeo 5. mjesto. Čestitke osvajačima medalja i svima na odličnim nastupima kroz godinu!!!

Mark Fileš Prvak Hrvatske! Na državnom prvenstvu, održanom ovoga vikenda u Novigradu, Mark je ponovno osvojio naslov državnog prvaka. Velike čestitke od trenera i svih članova karate kluba Kaptol! Bravo Champ!

7. Kup karate kluba Brckovljani. 30.04.2017. Održan je 7. Kup karate kluba Brckovljani na kojem su nastupili i naši natjecatelji. Neki od natjecatelja su prvi puta nastupili dok su se neki okušali u starijem uzrastu te ostvarili odlične rezultate. KATE: Blaž Jurlina- limači "B". - 2.mj. Tadija V.Jurlina - cicibani "A"- 1.mj. Jan Kunak Koršić-cicibani"A"- 3.mj. Mark Fileš - ml.učenici "A". - 1.mj. Jan Račić - učenici "B". - 2.mj. Mark Fileš - učenici "A". - 1.mj. Mark Fileš - ml.kadeti "A". - 1.mj. BORBE: Mark Fileš -ml.učenici -34kg. - 1.mj. Lovro Vrbat -ml.učenici -38kg.-1.mj. U ukupnom poretku klubova naš klub je zauzeo 3.mjesto po broju osvojenih medalja. Čestitke svim osvajačima!