Stube Marka Remsa 14a, Rijeka, Croatia
Amateur Sports Team

Description

ad

Kickboxing za sve dobne skupine , kondicijska priprema  i rekreacija Kickboxing-rekreativni i takmičarski za sve dobne skupine. Kondicijska priprema sportaša.

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Rezultati Kbk Mega centar Rijeka na PH u Opatiji 14.04.2018 god.. •Patrik Rapaić 1 mjesto kick light seniori -94 kg, •Vilson Kuqi 1 mjesto kl senior -63 kg, •Kevin Pranjić 1 mjesto lc juniori -79 kg, •Diana Halepović 1 mjesto lc juniori -50 kg, •Roko Vuleta 2 mjesto lc juniori -79 kg, •Patrik Valenčić 3 mjesto lk juniori -71 kg, •Emina Hoti 3 mjesto pf kadeti stariji -60 kg, •Luka Mihoković 3 mjesto pf - 42 kg, •Igor Šušnjar -69 kg 3 mjesto lc juniori. Ukupno. 4 zlatne medalje , srebro i 4 bronce. U ukupnom poredku Kbk Mega centar Rijeka je osvojio treće mjesto na PH u disciplinama point fighting za starije kadete,kick light za seniore,low kick juniori i light contact juniori.

18.02.2018 god.Patrik Rapaic nakon sjajno odrađene borbe u finalu osvojio prvo mjesto na Europskom kupu u Karlovcu🥇🥇🥊🥊🥇. Vilson Kuqi u izjednacenoj borbi protiv predstavnika Uzbekistana nije uspio osvojiti zlato, ali je pruzio uistinu odličnu borbu i po mojem misljenju, bio bolji. Čestitam dečki !!!!

Od večeras mala pauza sa treninzima u Mega centru. Treninzi počinju 08.01.2018. u 18 30 sati. Večeras smo na meču našega člana Patrik Rapaića .

Fotografije Patrik Valenčić i Diana Halepović

Uspješan nastup Kbk "Mega centar" na Croatia open 2017. Diana Halepović najbolja kadetkinja u PF i dva zlata u LC i PF. Kevin Pranjic srebro u KL juniori, Patrik Valenčić bronca u low kicku juniori i Emina Hoti srebro u LC kadeti. Super ste bili.

Pozdrav svim sadašnjim i budućim članovima Kbk "Mega centar" Rijeka. Slijedeći tjedan treninzi se odvijaju svaki dan od ponedjeljka do petka u 20 sati. Od 11.9. treninzi po starom rasporedu u 17.30 za kadete, 18.30 za seniore i juniore , u 20 sati za rekreativce i ostale. Vidimo se na treninzima i nadam se da ćemo se iz Skopja vratiti sa najsjajnijim odličjima.🥇🥇

Nakon napornih ljetnih priprema ekipa Kbk Mega centar Rijeka u sastavu Patrik Rapaić, Diana Halepović i Roko Vuleta spremna je za osvajanje odličja na predstojećem Europskom kickboxing prvenstvu za juniore i kadete u Skopju/Makedonija od 02.09-10.09.2017.

U subotu 03.06. u Benkovcu se održalo državno prvenstvo u kickboxingu u disciplinama K1, kick light, point fighting i light contact. Kbk Mega centar Rijeka nastupio je sa svojih 6 članova i ostvario odlične rezultate. Diana Halepović proglašena najboljom starijom kadetkinjom na PH osvaja 1 mjesto i zlatna medalja u disciplini light contact -50 kg , Patrik Rapaić junior osvaja 1 mjesto i zlatnu medalju u disciplini k1 kategorija super teška i nakon odlično odrađenog meča protiv jako nezgodnog protivnika uzima naslov prvaka Hrvatske i u trećoj ringovnoj disciplini, Roko Vuleta junior osvaja 1 mjesto i zlato u PF -79 kg te 2 mjesto i srebro u kick lightu, Ivan Kasprek junior osvaja srebrnu medalju u kicklightu -63 kg, Karlo Španjol 3 mjesto kick light -74 kg, Patrik Valenčić junior bronca kicklight -69 kg. Stvarno sam ponosan na Vas , odlični ste !!! Sada nas čeka Prvenstvo Europe u Skopju. — with Roko Vuleta, Patrik Rapaić, Diana Halepovic, Karlo Španjol, Patrik Valencic and ivan kasprek.

Član Kbk "Mega centar"Rijeka -Vilson Kuqi dobio je zahvalnicu Riječkog Sveučilišta za doprinos vidljivosti Sveučilišta. Pohvale našem članu !!!

Kbk Mega centar Rijeka nastupio je na Prvenstvu Hrvatske u kickboxingu u Kostreni 18.03.2017. sa svojih 5 članova. Patrik Rapaić je nastavio pobjednički niz te osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u disciplini low kick za juniore u kategoriji -91 kg, Diana Halepović je unatoč ozljedi svojom sjajnom izvedbom oduševila publiku i osvojila srebrnu medalju u disciplini point fighting kategorija -50 kg stariji kadeti, Roko Vuleta osvaja brončanu medalju u kategoriji -74 kg u diciplini light contact juniori, Karlo Španjol i Ivica Sendo nisu osvojili medalje ali su pružili izvrsne mečeve. Čestitke borcima !!!

Seznam izdelkov - Sportska prehrana Proteini.si

Pozdrav članovima kluba i obavijest o pogodnosti kupovine za članove kbk "Mega centar" Rijeka - 10% popusta na proizvode sa stranice http://proteini.si/hr/store .

Photos from Kickboxing klub "Mega centar"Rijeka's post

U subotu 25.02.2017 u Poreču se održalo prvenstvo Hrvatske u kickboxingu u disciplinama point fighting za mlađe kadete i seniore, i u full contactu za juniore i seniore.Za KBK "Mega centar" Rijeka u disciplini full contact Patrik Rapaić je osvojio zlatnu medalju u kategoriji -91 kg juniori. Nakon prošlogodišnjeg zlata na PH u disciplini kicklight i osvajanja turnira Croatia Open, odluka za prelazak u puni kontakt pokazala se dobrom jer niže pobjede jednu za drugom. Osvojio je Croatia Open u Zagrebu u 12 mjesecu u low kicku, osvojio je Europski kup u Karlovcu u drugom mjesecu ove godine u low kicku (na turniru je sveukupno bilo više od 1500 boraca iz cijeloga svijeta) i osvojio je prvo mjesto na PH u Poreču ove subote u disciplini full contact. U uzrastu mlađih kadeta pri disciplini point fighting nastupili su Orlando Bačić, Luka Mihoković i Emina Hoti u kategoriji +47 kg koja je osvojila brončanu medalju i nastavila sa uspješnim nastupima. Bravo Patrik, bravo Emina, bravo "Mega centar" fighteri !!!!!