Sportski rezultati, natjecanja, slike..

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Photos from SK Policajac Karlovac's post

Jučer u Sloveniji na 21.Skirci Borisa Paternosta, nastupili su Vlado i Matija Cindrić. Nakon osnovnog meča, Vlado je zauzeo 5.mj. sa 570, a Matija 9.mjesto sa 565 krugova, malo je nedostajalo da imamo oba dva strijelca u finalu. Nakon finala Vlado je zauzeo odlicno 2.mj. sa 234.3 kruga. Po prvi puta pucao se novi sistem finala, te je tako Vlado postavio i drzavni finalni rekord.

Timeline Photos

Plan treninga razvrstan po kategorijama treninga.

Nastupili smo danas na međunarodnom turniru Trofej Mladosti u Zagrebu i ostvarili sljedeće rezultate koji nisu bili dovoljni za finale. Vlado 569, Matija 560 i Slavko 557 krugova.

Plan treninga za prosinac 2016

Jučer smo nastupili na 2.kolu 1.A hrvatske lige u Solinu, nastupili su Vlado i Matija Cindrić, Slavko Matanić. Ekipno smo zauzeli 3.mj. sa 1675 krugova. Pojedinačno Vlado je drugi sa 572, Matija deveti sa 561, a Slavko šesnaesti sa 542 kruga.

Ovaj vikend nastupili smo na međunarodnom turniru u Belom Manastiru u sastavu Vlado i Matija Cindrić i Slavko Matanić. Prvog dana (subota) Vlado je ostvario odličan rezultat od 579 kruga te zauzeo 1.mj., Matija je sa 557 kruga zauzeo 13.mj. i Slavko je sa 554 kruga zauzeo 14.mj. Po prvi puta na međunarodnom turniru osvojili smo ekipno 1.mj. sa 1690 krugova!!! Drugog dana Vlado je nakon meča opet zauzeo prvo mjesto sa 573 kruga, ali nakon nesretnog finala zauzeo 8.mj., Slavko je sa 556 kruga završio na 16.mj., a Matija sa 555 kruga na 17.mj. Matija je dobio nagradu za najfotogeničnijeg strijelca.

Ovog vikenda nastupili smo u Solinu na prvom kolu 1.A hrvatske lige i međunarodnom natjecanju Salona DC open, nastupili su Vlado Cindrić, Matija Cindrić i Slavko Matanić. U prvom kolu hrv. lige zauzeli smo ekipno 4mj. Drugi dan natjecanja Vlado je usao u finale kao 8. sa 570 krugova, nakon finala zauzeo 6.mj.

Proteklog vikenda nastupili smo na drzavnom prvenstvu u Osijeku na 50m i 25m. U disciplini 50m pistolj slobodnog izbora zauzeli smo 4.mj sa samo 2 kruga zaostatka za 3.mj. Pojedinacno Vlado Cindric je bio 2. sa 551 i nakon finala zauzeo 2.mj, Matija Cindric je sa 513 bio 12., a Zeljko Matakovic sa 511 osvojio 13.mj. U discplini 25m standard pistolj osvojili smo 3.mj. Vlado je bio 5. sa 534 kruga, Matija je zauzeo 6.mj. sa 527 krugova i Zeljko je zauzeo 14mj. sa 509 krugova. Ovog vikenda nas ocekuje medunarodni turnir u Novom Sadu gdje ce nastupiti Vlado i Matija Cindric u disciplini 50m.

Ekipni prvaci serijski mk pistolj drulov, apsolutna dominacija, preko 120 krugova ispred drugoga, pojedinacno Vlado Cindric 1. Zeljko Matakovic 3. Slavko Matanic 4. Matija Cindric 9.

Dana 07.05.2016.godine član našeg kluba Matija Gračan nastupio na prvenstvu Hrvatske za kadete u disciplini zračni pištolj u Opatiji. Zauzeo 22. mjesto Možemo reći da je to povijesni nastup jer od svog osnutka klub nije imao kadete na službenim natjecanjima.

Untitled Album

01.05.2016. U Čakovcu, Sveti Juraj na bregu TREĆE MJESTO EKIPNO finale Kupa HSS-a, zračni pištolj Sa desna Slavko Matanić,Vlado Cindrić i Matija Cindrić

Danas naš strijelac Vlado Cindrić putuje u Mađarsku, Gyor gdje se održava europsko prvenstvo. Meč je na rasporedu u petak u 16:15h